Ankara Piyano Taşımacılığı

Ankara Piyano Taşımacılığı : Uzmanlık ve büyük bir titizlik gerektiren Ankara piyano taşımacılığı, her Ankara evden eve nakliyat şirketinin verebileceği bir hizmet değildir. Vetaş Nakliyat gibi alanında uzman çalışan ekibi ve kaliteli bir ekipmana sahip olan firmalar, Ankara piyano taşımacılığı konusunda kaliteli çalışmalar ortaya koymaktadır. Piyano oldukça hassas bir alet olmasından ötürü, taşıma sırasında zarar görebilmektedir. Bu nedenle Ankara piyano taşımacılığı  sırasında kaliteli asansörler ve uzman taşıyıcı bir ekibin yer alması gerekmektedir.

Bir piyanonun ağırlığı yaklaşık olarak 250 ve 450 kilogram arasında değişmektedir. Bu kadar büyük bir ağırlığı taşırken de herhangi bir zarara yol açmamak için profesyonel bir hizmet gerekmektedir. Doğru ekipmanların kullanılması piyano taşımacılığının en önemli noktalarından birisi olarak kabul edilmektedir. Piyanolar asla apartman içinden taşınmamalıdır. Merdivenler kullanılarak taşınırsa piyano büyük zararlar görebilir, bu nedenle müşteri de mağdur olabilir. Vetaş Nakliyat ise piyanonun zarar görmemesi ve nakliyat işleminin hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleşmesi için Ankara asansörlü taşımacılık sistemini kullanmaktadır.

PİYANO TAŞIMACILIĞINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Eğer nakliyat edilmesi gereken bir piyanonuz varsa mutlaka bu alanda kaliteli referansları olan firmalarla çalışmanız gerekmektedir. Vetaş Nakliyat da bu konuda verdiği hizmetlerle adından sık sık söz ettirmektedir. Taşıma hizmeti öncesinde piyano kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmektedir böylece olası aksilik durumlarında eşyanın zarar görmesi de engellenmiş olur. Daha sonra askı sistemleri kullanılarak emniyetli bir biçimde taşınması gereken yere nakliye edilir.

2009 yılında kurulduğundan beri müşterilerine profesyonel bir nakliyat desteği sunan Vetaş Nakliyat, edindiği tecrübe ve deneyimlerle piyano taşımacılığında da kalitesini ortaya koymuştur. Bu zamana kadar hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine Ankara piyano taşımacılığı hizmeti veren firma, sıfır hata sloganıyla işlerine devam etmektedir.

GÜVENİLİR VE HIZLI PİYANO TAŞIMACILIĞI

Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren Vetaş Nakliyat, kızak, lift, asansör, vinç, askı, makaslı transpalet gibi sistemler kullanarak Ankara piyano taşımacılığında sektörde önemli bir konumda bulunmaktadır. Hem uygun fiyatlı hem de güvenilir hizmetleri ile öne çıkan firma, müşterilerin beğenisini de kazanmaya devam etmektedir. Referanslarımız bölümünde daha önce çalıştığımız firmalara bakabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
Son Haberler
Menü