Hizmetlerimiz
Son Haberler

Sincan Evden Eve Nakliyat

Sincan Evden Eve Nakliyat

Sincan Evden Eve Nakliyat ;Ankara il merkezine 20 km uzaklıkta olan Sincan ilçesi Ankara’nın en kalabalık ilçelerinden birisidir. Çevresinde Etimesgut, Yenimahalle, Polatlı ve Ayaş ilçeleri bulunmaktadır. 1983 yılında çıkartılan kanunla ilçe vasfını alan Sincan ayrıca 1. sanayi bölgesini sınırları içinde bulundurmaktadır. Nüfus artış hızı oldukça fazla olan Sincan ilçesi nüfus artış ortalama
ası ile Ankara ilinden önde gelmektedir. Oldukça fazla göç alan ilçe  yapılan yeni konutlarla beraber bu ihtiyacı karşılamaktadır.

Teknolojinin son ürünü olan araçlarımızla sizlere asansörlü nakliyat hizmeti de sunar. Vetaş Nakliyat firması hem zamandan kazanıyor hemde taşıma işleminde oluşabilecek hasarlardan eşyalarınızı koruyor.

Sincan Eşya Paketleme

Alanında uzman ekibiyle Profesyonelce eşya paketleme hizmeti sunan firmamız eşya paketleme de en kaliteli ürünleri kullanan firmamız sizlere hep en iyi hizmeti vermektedir. Ankara ili ve tüm ilçelerine profesyonel taşımacılık hizmeti sunan firmamız ayrıca şehirler arası nakliyat alanında da hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi almak isterseniz bizlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Önceki yazı
Kızılay Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma
Sonraki yazı
Çubuk Evden Eve Nakliyat
Menü