Hizmetlerimiz
Son Haberler

Ankara Bursa Nakliyat Fiyatları

ankara bursa nakliyat

En Uygun Ankara Bursa Nakliyat Fiyatları

2023 Ankara Bursa Nakliyat Fiyatları Ne kadar ? :
  • Ankara Bursa Arası 1+1 Eşya Taşıma Fiyatı  14,100 tl  ile 16,700 tl ortalamasıdır.
  • Ankara Bursa Arası 2+1 Eşya Taşıma Fiyatı  18,600 tl  ile 23,100 tl ortalamasıdır.
  • Ankara Bursa Arası 3+1 Eşya Taşıma Fiyatı  24,300 tl  ile 27,700 tl ortalamasıdır.
  • Ankara Bursa  Arası 4+1 Eşya Taşıma Fiyatı  14,100 tl  ile 15,600 tl ortalamasıdır.

Ülkemizin başkenti olan Ankara’da nakliyat sektörü oldukça hareketli bir sektördür.. Sektörün en zorlu hizmetlerinden bir tanesi olan şehirler arası taşıma hizmeti firma seçerken çok dikkat etmeniz gereken bir hizmettir. Yapılan araştırmalara göre eşyalara en fazla zarar nakliye aracının içerisinde gelmektedir. Bu nedenle şehirler arası taşıma hizmeti oldukça riskli bir hizmettir. Firmalar arasında da fiyat farkı fazla olan taşıma hizmetlerinden bir tanesidir. Ankara Bursa nakliyat fiyatları firmalar arasında farklılıklar gösterse de fiyatın önünde güvenilir hizmeti tutmalısınız.

Ankara Bursa arası nakliye fiyatları firmalar arasında çeşitlilik göstermektedir. Bunun en temel nedeni firmaların eşya taşıma sırasında sundukları hizmetlerdir. Çok uygun fiyat veren bir firma bulursunuz fakat size sigortalı taşıma hizmeti vermemektedir veya çok pahalı bir firma bulursunuz oda asansörlü taşıma hizmeti vermemektedir. Kısacası Ankara Bursa arası nakliyat fiyatları alırken öncelikle dikkat etmeniz gereken firmanın verdiği fiyat değil sizlere sundukları hizmetler olmalıdır. Ankara Bursa evden eve firmalar iki şehir arasında her gün onlarca taşıma hizmeti gerçekleştirmektedir. Ankara ilinden en fazla şehirler arası taşıma hizmeti gerçekleşen şehirlerden bir tanesi olan Bursa firmalar için oldukça önemli bir hizmet bölgesidir. Ankara Bursa evden eve firmaları bu hizmeti sunabilmek için birbirleri ile kıyasıya bir rekabet içerisinde yarışmaktadır.

Bursa Ankara Evden Eve Nakliyat

Yaklaşık olarak 400 kilometre mesafe olan Ankara Bursa arasında eşya taşıma hizmeti veren firmalar ortalama 1000 kilometre yol kat etmektedir. Bu yol oldukça uzun bir yoldur bu yüzden eşyalara zarar gelme olasılığı oldukça fazladır.  Bursa Ankara nakliyat hizmetleri dikkatli ve özenli taşıma ister en ufak bir dikkatsizlik büyük zararlara yol açabilmektedir. Bu durumun bilincinde olan Vetaş nakliyat firması hizmetin en başından son anına kadar itina ile çalışmaktadır. Bursa Ankara Evden Eve Nakliyat hizmeti nakliye firmalarının bir gününü almaktadır. Bu yüzden firma çalışanları için oldukça zorlu bir hizmettir. Hem eşya taşımak hem de o kadar yol gitmek oldukça yorucu ve zorludur bu yüzden firmamız en iyi personelini Bursa Ankara Evden Eve hizmetine göndermektedir. Profesyonel ve güvenilir taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlar ile almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Ankara Evden Eve Nakliyat

Fidan Bostancı

Orantılı Fiyat
Sigortalı Taşıma
Hızlı Teslimat
Özenli Paketleme
Güvenilir Firma

Elinize Sağlık

Uygulama üzerinden Vetaş nakliyata ulaştım gerek iş ahlakları ve insanlıklarıyla on numara beş yıldız iş yaptılar özenerek bir eşyama dahi zarar vermeden taşıdılar . Elinize sağlık bundan sonraki süreçte de ailemizin taşıma işlerinde de görüşmek üzere

5

Bursa Ankara Nakliyat Fiyatları

Devrim Koçkar

Orantılı Fiyat
Sigortalı Taşıma
Hızlı Teslimat
Özenli Paketleme
Güvenilir Firma

Eşyamı Sorunsuz Taşıdılar

Bursa’dan dan Ankara’ya esyami sorunsuz sağlam bir şekilde taşıdılar. Evden eve nakliyat konusunda tavsiye edebilecegim bir firmadır. Emeklerine sağlık.

5
Önceki yazı
Ankara Bingöl Nakliyat Fiyatları
Sonraki yazı
Ankara Çanakkale Nakliyat Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü