Hizmetlerimiz
Son Haberler

Dikmen Evden Eve Nakliyat

bağlıca evden eve

Dikmen Evden Eve Nakliyat

Sektörün lider bir firması konumunda olan Dikmen evden eve nakliyat, ofis ve ağır yük taşımacılığı gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Özellikle de her türlü eşya, firma tarafından profesyonel bir şekilde taşınmakta ve yeni yaşam alanlarına getirilmektedir. Dikmen evden eve nakliyat, ürün güvenliğine de ayrı bir önem vermektedir. Taşınacak olan eşyalar, özene paketlenmekte ve paketlerin içerisine köpük malzemeleri yerleştirilmektedir. Firma, ambalajlama çalışmalarını eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirmektedir. Ayrıca şehirlerarası taşımacılık noktasında da destek sağlayan Dikmen nakliye, müşterilerine ekonomik bir hizmet sunmaktadır.  Tüm projeler, düşük rakamlar ile gerçekleştirilmekte ve yüzde yüz memnuniyet sağlanmaktadır.

Dikmen Nakliye Araçları Güvenliği

 

 Dikmen nakliye, depolama, parça yük ve asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Her eşyaya özel araç tahsis edilmekle beraber, kamyon ve tır gibi çeşitli taşıtlar ile ürün güvenliği sağlanmaktadır. Firmanın bünyesinde bulunan tüm araçlar, sigortalıdır. Yani taşıma anında yaşanan maddi kayıplar, sigorta acenteleri tarafından karşılanmaktadır. Dikmen nakliye talep edilen adreslere de en geç 24 saat içerisinde araç göndermektedir. Bu sayede projenin kısa bir süre içerisinde taşınması sağlanmaktadır. Dikmen nakliye firması, parça, yükler için de depolama alanları geniş olan tırları kullanmaktadır.

 Dikmen Asansörlü Nakliyat

Dikmen nakliyat firması, eşyaların kırılmaması ve çizilmemesi için üst düzey bir paketleme desteği sunmaktadır. Koltuk takımları, masalar ve mobilyalar, minimum iki kat olacak şekilde ambalajlanmaktadır.  Ardından araçlara yüklenen eşyalar, yeni yaşam alanlarına götürülmektedir. Dikmen asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde de tüm eşyalar, hem güvenli, hem de kolay bir şekilde yüksek katlara çıkarılmaktadır. Firmanın ekipleri ise, bahsi geçen eşyaları özenle montaj etmektedir. Dikmen asansörlü taşımacılık firması, tüm işlemleri teknolojik cihazlar ile gerçekleştirmektedir. Firma kaliteli hizmet sunmakla beraber, bireylerin her zaman endişe duyduğu noktaları da profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Sizde hemen Dikmen asansörlü nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz. Ayrıca kurumsal yükler ve fabrikaların seri imalat ürünleri de firma tarafından istenilen tüm adreslere kadar götürülmektedir.

Önceki yazı
Çayyolu Evden Eve Taşımacılık
Sonraki yazı
Ankara İstanbul Arası Nakliye Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü