Hizmetlerimiz
Son Haberler

Etimesgut Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Etimesgut Evden Eve Nakliye Fiyatları

Etimesgut Evden Eve Nakliyat Fiyatları

1997 yılında Ankara Etimesgut’da kurulan firmamızla sizlere hizmet vermekteyiz. Firma olarak burda siz değerli müşterilerimizden özelikle istediğimiz taşıma ile ilgili tam olarak nasıl bir hizmet istediğiniz iyi bir şekilde ifade edebimeniz’dir. Randevu oluşturmadan önce sadık bir fiyat garantisinde bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız mutlaka firmadan expertiz hizmeti alınız.Etimesgut Evden Eve Nakliyat Fiyatlarımız  şu şekildedir; Şehir içi bir adresten öbür adrese taşıma ücretlerimiz ortalama 1.000 tl’den başlar. Ortalaması verdiğimiz fiyat 3 + 1 yani 3 oda bir salon taşıma fiyatıdır. Bunlara ek olarak asansörlü nakliyat ve ek hizmetler hariçtir.

Etimesgut İçi Nakliyat Fiyatlarımız

  1.  1+1 Eşya İçin Etimesgut İçi Taşıma fiyatımız ortalaması 600 tl  veya 1200 tl şeklindedir.
  2.  2+1 Eşya İçin Etimesgut İçi Taşıma fiyatımız ortalaması 900 tl  veya 1300 tl şeklindedir.
  3.  3+1 Eşya İçin Etimesgut İçi Taşıma fiyatımız ortalaması 1100 tl  veya 1500 tl şeklindedir.
  4.  4+1 Eşya İçin  Etimesgut İçi Taşıma fiyatımız ortalaması 1300 tl  veya 1700 tl şeklindedir.

Yukarıda belirtiğimiz fiyatların tamamen standart usulde taşımacılık hizmeti için verilmiştir.Bu fiyatlar dışında kalan hizmetler şöyledir. Ufak tefek cam eşya ve elbise kolilenmesi , asansörle taşıma hizmeti , avize stor perde demonte işlemi vb gibi hizmetler extra fiyata tabidir.

Fiyat Garantisi İçin Expertiz Şart

Expertiz (keşif ) hizmeti taşıma randevusundan önce firma aranarak taşınacak eşyaların kontrolü için talep edilen personeldir. Bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Firma olarak expertiz hizmeti almadan taşınma kararı vermemenizi isteriz. Taşınmaya karar verdiyseniz Burdan expertiz talaep edebilirsiniz.

Önceki yazı
Ankara Gaziantep Nakliyat Fiyatları
Sonraki yazı
Feridun Çelik Evden Eve Nakliyat
Menü