Hizmetlerimiz
Son Haberler

Güvenilir Nakliyat Firması Nasıl Olmalıdır?

güvenilir nakliyat

Evden Eve Nakliyat’da Güven Kapınız

Güvenilir Nakliyat Firması

Kabusa dönen Nakliyat sorunlarıyla  ilgili  yapacağım  yazıyı  dikkatle  okumanızı  isterim.Ankara’da evinizi taşımadan önce yapmanız  gereken öncelikle taşınmayı  düşünüpte  bilmediğiniz nakliye  firmalarını iyice  araştırmaktır.Peki  araştırırken  neye  dikkat  etmeniz lazım.Nakliyat  kelimesin  kapsamlı olup bütün  nakliye  işlerini kapsayan bir  anahtar  kelime  olduğunu  unutmamak  lazım bunun için  Google‘da araştırma yaparken (Ankara Nakliyat Firmaları)  şeklinde aramanız tavsiye  ederim.

Bir Evden Eve Taşıma Firmasıyla  ilgili  öncelikle  bilmeniz gerek şeyler;

  • Nakliyat  işletme belgesine  sahip mi (K3 belgesi)?
  • Nakliyat işini  yapmaya yeteri kadar  aracı varmı?
  • Evden Eve Nakliyat‘mı yapıyor sadece?
  • Kullandığı  Ambalajlama Malzemeleri  nelerdir?
  • Çalışan Personelleri Aylık’mi yoksa günlük mü?
  • Nakliyat web adresi varmı?
  • Sabit  büro  numarası varmı kullanıyor’mu?
  • Bürosu Varmı?

Kolay alınmadığını bildiğimiz eşyalarınızı  mecburi  taşınmada zarar görmemesini  istiyorsanız bu  konuda Güvenilir Nakliyat Firması  olarak  Vetaş Nakliyat son derece  titizlikle yaklaşmaktadır. Evden eve taşınma’da zannettiğimizden çok daha fazla detay bulunmaktadır. Taşınma tarihi başta olmak üzere; ambalajı kimin yapacağı, ambalaj malzemesinin yeni ya da ikinci el olması, nelerin ambalajlanacağı, merdiven mi? asansör mü?

Vetaş ® Ankara Evden Eve Nakliyat

Vetaş Nakliyat olarak 2009 yılından itibaren Ankara’dan Tüm Türkiye’ye hizmet taşımaktayız. 2009 yılında Vetaş Markasıyla Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri yola çıkmış olmamıza rağmen 1997 yılından itibaren sektörde en alt kademeden en üst yönetim kademesine kadar bulunarak edindiğimiz  tecrübe ve deneyimin bizlere vermiş olduğu güvenle sektöre adım attık. Uzun yıllar boyunca sektörde Evden Eve Eşya Taşımacılığı,Kurumsal İşyeri Taşımacılığı ve Şehirler Arası Nakliyat hizmetlerinin tüm işleyiş sürecinde deneyim kazandık. Edindiğimiz bu deneyim ve hizmet anlayışının bize verdiği güvenle; sektörde KALİTELİ Nakliyat ve Taşımacılık ihtiyacına mümkün olduğunca çözüm olabilme hedefiyle faaliyetlerimize başladık

Önceki yazı
Vetaş Nakliyat Yorumlar
Sonraki yazı
Ankara İzmir Arası Nakliyat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü