Hizmetlerimiz
Son Haberler

Ankara İzmir Arası Nakliyat

Ankara İzmir Arası Evden Eve Nakliyat

Uygun araçları, belgeleri, profesyonel kadroları ve taahhüt ettiğimiz zaman diliminde iş bitirme gücümüzle ankara izmir arası nakliyat çalışmalarınızı bundan böyle bizimle geride bırakabilirsiniz. Dilerseniz işlerimizi nasıl yerine getirdiğimiz sürecinden de bahsedelim. Ekibimiz ilk olarak sizin taşınacak adresinize gelerek ön keşif yapılmaktadır. Yükünüz ve gidecek mesafenin tespiti gibi kriterlerle fiyat teklif alabilirsiniz. Onay verdiğiniz andan sonra çalışanlarımız hemen demonte edilmesi gereken eşyalarınızda dair gerekeni yapacaktır. ankara izmir arası nakliyatBir sonraki aşamamız olan husus ise artık içeriği ne olursa olsun tüm eşyalarınızın mükemmel bir şekilde ambalaj altına alınmasıdır. Bu sebeple hem balonlu naylon hem de kutu kolileri kullandığımızı da söyleyebiliriz. Yeni adresinizde karmaşıklığa yol açmamak adına bütün bu ambalajların üzerine hangi odaya ait olduğu bilgilerini de not alarak geçiyoruz. İlgili paketleme işleminden sonra sıra kamyonlarımıza taşımaya geliyor. Eğer kat sayınız düşük ise bunu ekip arkadaşlarımız yapabilmektedir. Ancak yüksek katlı bir bina için isterseniz asansörlü taşımacılık hizmetimizden de istifade edebilirsiniz. Zamandan tasarruf ederek izmir ankara arası nakliyat dilimini çok daha az bir süreye indirmeyi de böylece başarabilirsiniz.

Ankara İzmir Arası Nakliyat  Fiyatlar ;
  • 1+1 ankara izmir taşımacılık fiyatı= 21,500 tl.
  • 2+1 ankara izmir arası nakliye fiyat=25,500 tl.
  • 3+1 ankara izmir nakliyat fiyatları=28,500 tl.

Müşterilerin taşınma esnasında eşyalarına herhangi bir zarar gelirse bunu kimin karşılayacağı sorusu da beyinlerini kemirebilir. Asla bu tip bir kaygı duymak zorunda değilsiniz. Firmamız, taşınmanın başlayıp bittiği zamana kadar sigorta kapsamında hizmet güvencesini sizlere sağlamaktadır. Minimum risk ve maksimum konforla taşınma işleminiz büyük bir titizlikle son bulacaktır. Biz bu çalışmaları kusursuzca yerine getirirken, nakliyat fiyatları başlığında da yüzünüzü tebessüm etmeyi hedef koyuyoruz. Ankara ve İzmir arası nakliyat dilerseniz diğer şirketlerden de teklif alabilir ve bizim bu doğrultu da en makul paralar talep ettiğimizi görebilirsiniz. Başından sonuna her manada memnun kalacağınız bir taşınmanın mimarı olmak istiyorsanız hemen işletmemiz ile temasa geçmeniz yeterlidir.

İzmir Şehirler Arası Nakliyat

Ankara  İzmir Arası  Nakliyat yapan  firmamız  evden eve ve  şehirler arası taşımacılık yaparak  sektörün  lider  firması  olmuştur.Ankara İzmir nakliyat fiyat  konusunda firmamız gerçek hizmetlerle gerçek fiyatları sunarak müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur ve zor durumda bırakmayarak, kaliteli işinde uzman personellerle, son derece teknolojik sadece ev eşyası taşımaya uygun olarak tasarlanmış araçlarla İzmir Ankara nakliye hizmeti  sunmaktayız. Ankara  İzmir ambar firmaları   denince akla ilk gelen Ankara İzmir paraça nakliyatfirması olmak için yıllardır gösterdiğimiz hizmet ve çabayı gerçek zamanlı ve kaliteli taşımacılık için yapmaktayız. Ankara İzmir ambar içinİzmir nakliyat telefonlarımıza 7/24 ulaşabilirsiniz.İzmir Ankara nakliye işlemleri için hızlı ve güvenilir bir firma arayışında bulunmanıza  gerek kalmadı akdoğan nakliyat olarak bu yükü üslenmiş bulunmaktayız.

Önceki yazı
Güvenilir Nakliyat Firması Nasıl Olmalıdır?
Sonraki yazı
Ankara Hakkari Arası Nakliyat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü